Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný strojní konstruktér (H4204)

referenční číslo: 59d32e6cbabecf05ef798a07 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

tvorba strojní výkresové dokumentace zdvihacích zařízení, velká rozmanitost projektů - zakázek

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ strojního zaměření, praxe 5 let v oboru konstrukce strojních zařízení, zkušenosti v oblasti zdvihací a manipulační techniky vítány, znalost AJ, (NJ) výhodou, ŘP sk. „B“
Ostatní požadavky:
- Praxe v projektování strojních zařízení
- Zvládnutí práce v 3D CAD systému
- Znalost 3D systému SolidWorks
- Znalost výpočtu MKP výhodou
- Samostatnost při zpracovávání konstrukčních celků, dostatečná teoretická znalost
konstrukce a návrhu strojních zařízení
- Schopnost pracovat v týmu na zadaném úkolu, popř. tento tým vést
- Zaujetí pro plnění zadaných úkolů
- Časová flexibilita
- Aktivní práce s PC (WORD, EXCEL apod.)
- Loajalita k firmě

Nabízíme

práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení dohodou + osobní ohodnocení (cca od 30tis. Kč dle praxe), zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na důchodové připojištění adl.)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: konstruktér, projektant, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita