Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní mechanik - opravář strojů (H4184)

referenční číslo: 59bf9723a5ad9553b3186b48 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• opravy obráběcích a tvářecích strojů, jeřábů, rozvaděčů
• provádění servisní údržby a oprav průmyslových strojů a dalšího výrobního vybavení

Požadujeme

SŠ/SOU obor strojní, praxe v oblasti opravy strojů min. 3 roky (shoda s budoucí náplní práce výhodou),
• schopnost rozebrat a složit převodovku
• vítané další osvědčení a dovednosti v oboru
• schopnost číst technickou dokumentaci
• manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
• ŘP sk. „B“ - aktivní řidič

Nabízíme

práce ve výrobní strojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou dle dosavadních zkušeností a znalostí cca 26tis. Kč, nástup možný ihned!

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Profese: revizní technik, servisní technik, technik, technik ve strojírenství, technik údržby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů