Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog pro výrobní linky (PL4386)

referenční číslo: 5b151972babecf1933267733 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Příprava výroby a zajišťování technologických procesů na montážních linkách,
• vypracování pracovních postupů a jejich aktualizace dle změn ve výrobě
• zavádění nových technologií a postupů
• řízení projektů, při jejich realizaci spolupráce s ostatními odděleními
• zajišťování potřeb pro linku přes výrobce zařízení, spolupráce s firmami
• tvorba a aktualizace PFMEA
• Implementace prvků Štíhlé výroby (5S, SMED, snižování výrobního času…)
• Analýzy zmetkovitostí, návrhy a implementace opatření snižující nekvalitu
• Zodpovědnost za zavádění nových technologií
• Optimalizace a inovace technologických postupů s cílem zvyšování produktivity
• Reporting KPI k přiděleným úsekům

Požadujeme

SŠ/VŠ technického/elektro zaměření (MaR), komunikativní znalost NJ nebo AJ, práce s PC (pokročilý uživatel), znalost FMEA, SPC, 8D, znalost tématiky Kaizen.
Výhodou:
• Specializace elektronika/automatizace
• Znalost měřící a automatické techniky
• Znalost ultrazvukového a tepelného svařování
• Zkušenost s vývojem ve výrobě
• Zkušenosti se SAP
• Znalost systému Cognex In Sight Explorer, Cognex Checker 4.1, Keyence IV-Navigator, NB Manager, Cognex Explorer výhodou

Nabízíme

Ohodnocení odpovídající nárokům na toto místo v návaznosti na znalosti kandidáta a jeho profesionální praxi, k tomu velkou řadu firemních benefitů včetně zajištění ubytování, možnost dalšího profesního růstu, školení potřebná k vykonávání této zodpovědné pozice

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: okolí, Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: technolog, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení