Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skupiny seřizovačů (vstřikolisy) (PL4385)

referenční číslo: 5b15180ea5ad95179f271211 | aktuálnost: 06.03.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Vedení týmu seřizovačů v oblasti vstřikování plastů a montážních zařízení
• Plánování směn seřizovačů na jednotlivé oblasti
• Podílení se na řešení neshod ve výrobě, součást týmu 8D
• Kontrolou dodržování bezpečnosti práce
• Zaškolování nových pracovníků
• Kontrolou dodržování pracovní doby, pracovní kázně a plněním nápravných opatření
• Optimalizace procesů v rámci SMED aktivit
• Zavádění štíhlé výroby
• Sledování a reportování definovaných ukazatelů procesu
• Zajišťování plnění výrobních plánů v souladu se zachováním kvality výrobků a pracovních postupů
• Účast na pravidelných auditech
• Spolupráce s dalšími odděleními (oddělení logistiky, oddělení kvality, ředitel závodu, oddělení technologie)
• Sledování a reporting definovaných KPI

Požadujeme

SŠ technického zaměření, zkušenost v oblasti vstřikování plastů podmínkou, praxe na obdobné pozici v Automotive min. 2 roky, předpoklady pro vedení lidí, základní znalost práce na PC (Excel, Word, Power Point), aktivní přístup, týmový hráč, samostatnost, komunikativnost, ŘP skupiny B

Nabízíme

Spolupráce na nových projektech, velmi zajímavé ohodnocení, řada firemních benefitů, pomoc při zajištění ubytování, odborná školení, možnost dalšího profesního růstu.

Místo pracoviště: okolí, Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: vedoucí oddělení, vedoucí provozu, vedoucí výrobní linky, vedoucí výrobního bloku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení