Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektů

referenční číslo: 5ad0803ababecf68df25bfe8 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Příprava a dohled nad zaváděním nových produktů do sériové výroby,
jednání s hlavním vývojovým pracovištěm skupiny, které je v zahraničí,
komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny,
zodpovědnost za přípravu a průběh výroby ověřovacích dávek,
zodpovědnost za dodržení naplánovaných milníků projektu,
koordinace činností ostatních oddělení továrny

Požadujeme

VŠ technického směru (elektrotechnik, strojař - příbuzné obory), komunikativní angličtina (schopnost domluvit se jak písemně tak i ústně a telefonicky ), zkušenosti s vedením projektů jsou vítány, stejně tak jako praxe v automobilovém průmyslu; uživatelská znalost práce na PC, orientace v technické dokumentaci a výkresech; dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti, analytické myšlení, aktivní přístup, osobní nasazení, a nesmí Vám chybět týmový duch.

Nabízíme

Plat podle praxe a zkušeností kandidáta,
práce v moderním a čistém prostředí, kde jsou používány velmi sofistikované výrobní technologie a zařízení, 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy,
zaškolení v zahraničí, částečně dotované stravování,
další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění;
kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: procesní inženýr, project manager, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské