Typ nabídky

Minimální mzda

Fyzioterapeut (s ubytováním) (H4344)

referenční číslo: 5ab8aff5a5ad9508515cd70a | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

rehabilitační procedury na moderně vybaveném pracovišti

Požadujeme

M/Ž, odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/20004 Sb., v platném znění
• osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
• aktivní, samostatné jednání, vstřícné chování, vystupování a profesionalita
• morální a občanská bezúhonnost
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

• možnost ubytování
• finanční ohodnocení dle praxe až 30tis. Kč
• perspektivní a zajímavá práce
• zaměstnanecké výhody
• možnost dalšího odborného vzdělávání
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• nástup možný ihned/dohodou

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubice okr. nebo Přerov okr.,

Region: Olomoucký kraj, Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: balneologie, rehabilitace, fyziatrie, fyzioterapeut, rehabilitace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Příspěvek na vzdělání, Ubytování/příspěvek na ubytování