Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Executive & Project Manager s NJ

referenční číslo: 59dc89f3babecf40f51bc615 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náš klient je výrobce modulárního systému pro vybavení obchodů, který nyní do svého týmu hledá seniorního kandidáta na pozici: Sales Executive & Project Manager s NJ

Pokud mluvíte výborně německy, máte zkušenosti s prodejem a nebojíte se prezentovat a jednat se zahraničními klienty, pak je tato nabídka právě pro vás.

Náplň práce

Co nabízíme?

  • nadstandartní platové ohodnocení
  • HPP na dobu neurčitou, 3 měsíční ZD
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování

Náplň práce?

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí – akviziční činnost
  • péče o portfolio zákazníků (70% % ČR a 30% Evropa)
  • strategický telemarketing
  • tvorba nabídek, smluvní dokumentace a administrativa
  • řízení zakázek (projektů)
  • reporting, forecasting, CRM

Co se očekává od vás?

  • VŠ vzdělání
  • praxe v B2B marketingu a prodeji
  • zkušenosti s prodejem komplexních řešení a služeb
  • perfektní znalost NJ, AJ již výhodou
  • schopnost prezentace a jednání se zahraničními klienty

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: sales manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské