Typ nabídky

Minimální mzda

Brigáda ve skladu 150 Kč/hod

referenční číslo: 59f6dfe1babecf7442404035 | aktuálnost: 01.07.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro světového dodavatele inteligentních řešení zámků a zabezpečení hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍKA.

Náplň práce

- inventura
- kontrola a balení zboží
- naskladnění a vyskladnění zásilek

Požadujeme

- praxi na obdobné pozici
- nástup IHNED

Nabízíme

- 150kč/hod
- dlouhodobá spolupráce
- smlouvu na DPČ, možnost přejít i na HPP
- jednosměnný provoz PO-PÁ, 11:30 - 20:00

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Dolnoměcholupská 1418/12, Praha 10, 102 00

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Studenty