Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní mechanik/zámečník - až 27.000 Kč

referenční číslo: 59de2618babecf1d500355f0 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Naším klientem je úspěšná a rychle expandující společnost s vedoucím postavením na českém trhu v oblasti recyklace a obchodu se železným odpadem a barevnými kovy.

Do rozšiřujícího týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici: Strojní mechanik/zámečník

Náplň práce

Nabízíme:

  • stabilní pracovní zázemí v mezinárodní společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování a cestovní náhrady
  • další zaměstnanecké výhody
  • lokalita: Hradec Králové

Náplň práce:

  • zajišťování technického servisu pro všechny lokality společnosti – celá ČR
  • opravy a pravidelné údržby agregátů (lisy, nůžky, zdvihací zařízení apod.)
  • spolupráce na zajišťování zdárného průběhu projektových prací na jednotlivých pobočkách
  • stále zvyšování kvalifikace a prohlubování znalostí z oboru

Požadujeme:

  • ukončené střední odborné vzdělání
  • praxe v oboru obrábění kovů
  • základní svářečský průkaz
  • řidičský průkaz sk. B, sk. E výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • průkaz obsluhy VZV (výhodou)
  • časovou flexibilitu, spolehlivost a loajalitu

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity