Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér/AutoCad Designer - až 40.000

referenční číslo: 59dc92bcbabecf54dd772634 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náš klient je výrobce modulárního systému pro vybavení obchodů, který nyní do svého týmu hledá vhodného uchazeče na pozici: Konstruktér/AutoCad Designer

Máte zkušenosti s programem Autocad? Rozumíte technickým věcem? Pak je tato nabídka právě pro vás.

Náplň práce

Co nabízíme?

  • nadstandartní platové ohodnocení
  • HPP na dobu neurčitou, 3 měsíční ZD
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování

Náplň práce?

  • tvorba v programu AutoCad 3D sestavy z jednotlivých komponentů vyráběných závodem
  • tvorba výrobních výkresů pro technické oddělení (AutoCad nebo Autodesk Inventor)
  • doplňování nebo opravování firemního katalogu v programu QarkXPress a Adobe Illustrator

Co se očekává od vás?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání – strojní
  • praxe v B2B marketingu a prodeji
  • zkušenosti s prodejem komplexních řešení a služeb
  • znalost cizího jazyka - podmínkou
  • práce s PC: MS Office, znalost  práce v 2D a 3D s programem AutoCad + Inventor
  • programování v prostředí AutoCad výhodou
  • základní orientace v programu Adobe Illustrator, Corel Draw + PhotoPaint

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita