Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr výroby

referenční číslo: 59dc6c64babecf34a62d57de | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náš klient patří mezi firmy s dlouhodobou působností na mezinárodním trhu v oblasti vývoje, výroby a obchodního využití technicky a technologicky náročných elektromotorových a mechatronických pohonů.

Náplň práce

Co nabízíme??

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • 1.směnný provoz
  • stravenky/možnost závodního stravování
  • lokalita: Hradec Králové

Náplň práce:

  • analyzuje výrobní proces z pohledu plnění podnikové politiky jakosti a cílů společnosti
  • vytváří a aktualizuje výrobní a technickou dokumentaci
  • spolupracuje s oddělením kvality, vývoje a konstrukcí
  • podílí se na zavádění moderních procesních nástrojů zvyšujících efektivnost výrobního procesu
  • zajišťuje technické a kapacitní možnosti výrobních prostředků a výrobní technologie
  • zodpovídá za technický stav jednotlivých výrobních prostředků a zařízení

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro)
  • praxe na obdobné pozici výhodou (i brigádně)
  • pozice je vhodná i pro absolventa VŠ
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • znalost anglického jazyka podmínkou, NJ výhodou
  • spolehlivost, samostatnost
  • nástup možný ihned

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Profese: technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita