Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač

referenční číslo: 59dc6bd8a5ad9565904f5a5b | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Náš klient patří mezi firmy s dlouhodobou působností na mezinárodním trhu v oblasti vývoje, výroby a obchodního využití technicky a technologicky náročných elektromotorových a mechatronických pohonů.

Seřizovač

Náplň práce

Co nabízíme??

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nadstandardní příplatky za směnnost
  • nástupní bonus – až 25.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • 2. nebo 3.směnný provoz
  • stravenky/možnost závodního stravování
  • lokalita: Hradec Králové

Náplň práce:

  • provádí kontrolu na začátku a na konci směny a převzetí pracoviště
  • podílí se na zaškolování operátorek
  • provádí průběžné hodnocení výkonnosti operátorek své směny
  • provádí předepsanou preventivní údržbu všech strojů na dané lince
  • provádí řádné vedení předepsaných záznamů o provozu strojů na lince
  • provádí záznamy do výrobních dokumentů – chybové karty, regulační karty, měření apod.

Požadavky:

  • SŠ, SOU – obor elektro
  • platná zkouška dle vyhlášky 50 výhodou
  • znalost elektronického řízení výrobních linek včetně řídících systémů
  • manuální zručnost, základní technické dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • nástup možný ihned

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: seřizovač programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity