Typ nabídky

Minimální mzda

Optometrista/Optometristka

referenční číslo: 5977283fa5ad95438944ea14 | aktuálnost: 07.10.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme šikovné kolegy na pozici optometristy/optometristky pro oblast - Liberec, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Hradec Králové.

Náplň práce

- vyšetření zraku klienta
- asistence při aplikaci kontaktních čoček
- poskytování rad zákazníkům
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- vedení administrativy a záznamů klientů

Požadujeme

-vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie (Bc.) či (Mgr.)
-pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
-profesionální přístup k zákazníkům

Nabízíme

- zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti
- vzdělávací programy
- zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, aj.)
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení 27 400 Kč - 30 000 Kč hrubého dle dosavadních zkušeností
- bonusová složna do 4000 Kč hrubého

Mzda: 27 400 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčova 404, Hradec králové, 500 02

Region: Česká republika

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: optik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské