Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Pardubický kraj (7)

Dělník elektromontáže

• spolupráce v týmu malosériové výroby, • sestavování rozvaděčů, popř. celků podle technologických návodů, • jedná se o fyzicky nenáročnou práci vyžadující samostatný a zodpovědný přístup, manuální zručnost s důrazem na kvalitu.

Obsluha montážní linky

(Jungmannova 15, Praha 1, 11000)

obsluha montážní linky,  odběr hotových výrobků, balení výrobků, kontrola kvality výrobků.

George specialist

V Pardubicích se budou klienti telefonicky s Georgem seznamovat a dělat z nich kámoše. A co očekáváme od tebe? že budeš parťákem pro klienty, budeš jim pomáhat řešit zajímavé situace, že budeš odborníkem ve svěřené oblasti, že budeš šířit dobré jméno společnosti.

Mzda: 23 000 Kč

Montážní dělník - až 21.000

výroba a montáž tlumičů

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Team leader výrobní logistiky

Co vám za to nabízíme? stabilní a perspektivní práci odpovídající finanční ohodnocení možnost rozšíření znalostí a dovedností        místo výkonu práce: Pardubice stravenky, podíly ze zisku, zdravotní volno / sickday Jak si vás představujeme? SŠ/VŠ výhodou zkušenosti na vedoucí pozici ve…

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Manažer kvality s AJ

Co Vám za to nabízíme: stabilní a perspektivní práci možnost rozšíření znalostí a dovedností odpovídající finanční ohodnocení stravenky, podíly ze zisku, zdravotní volno / sickday místo výkonu práce Fáblovka - Pardubice Co u nás budete dělat: zodpovědnost za řízení kvality v mezinárodní…

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Náplň práce: •obsluha montážní linky, odběr hotových výrobků, •balení výrobků, •kontrola kvality výrobků.

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů