Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (4)

Právník/Právnička

(Korunní 98, Praha 10, 10100)

Požadujeme: VŠ vzdělání právnického směru, min. 2 roky praxe, zejména v oblasti pracovněprávní, znalost a praxe v pracovněprávní problematice ve zdravotnictví vítána!

Interní auditor/ka

Požadujeme: VŠ/VŠ bak. - nejlépe ekonomického nebo právnického zaměření, min. 2 roky praxe interního auditora, znalost legislativy a hospodaření příspěvkových organizací, zákona č. 320/2001 Sb. v platném znění a návazných právních norem, dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outllok, Internet),…

Odborný/á asistent/ka náměstka sekce nelékařských zdravotnických oborů

Náplň práce: zpracování a evidence doručené a odeslané korespondence, vč. kontroly, úprav a ukládání, vedení agendy elektronické spisové služby v rámci sekce (e-spis), příprava grafických a statistických podkladů pro potřeby sekce, vedení evidence poděkování a pochval. Požadujeme: ÚSV s maturitou,…

Platový/á účetní

Náplň práce: kompletní zpracování platů zaměstnanců a dalších plnění (DPP, DPČ), srážky z platu, daňová evidence vč. ročního zúčtování, zpracování pracovních úrazů a jejich odškodnění, vedení a evidence platových dokladů, náhrad mezd, pracovní neschopnosti, docházky, komunikace s úřady (ČSSZ, ZP,…

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů