Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (5)

Personalista/Personalistka

(Korunní 98, Praha 10, 10100)

Náplň práce: komplexní vedení personální agendy, nábor nových zaměstnanců a příprava výběrových řízení, příprava platových návrhů na zařazení zaměstnanců na jednotlivé pracovní pozice,  spolupráce na přípravě kontrolních zpráv a statistik, stanovení, sledování a kontrola kvalifikačních předpokladů.

Dopravní referent/ka

(Nádražní 60, Praha 5, 150 00)

Náplň práce: zajišťování a plánování dodávek materiálu, surovin a náhradních dílů pro provoz dopravy; vedení agendy oprav na vozidlech organizace (v autodílně i dodavatelsky); vyřizování požadavků na pořízení a údržbu součástek pro potřeby autoprovozu; spolupráce při inventuře skladu.  

Odborný/á referent/ka veřejných zakázek

(Korunní 98, Praha 10, 10100)

Náplň práce: administrativní zajištění přípravy, zadávání a kontrola veřejných zakázek v souladu se zákonem č.  134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a v souladu s metodickým pokynem ZZS HMP, koordinace procesu zadávání veřejných zakázek s ostatními odbornými útvary…

Dispečer/ka provozu výjezdových skupin

(Korunní 98, Praha 10, 10100)

Požadujeme: vyšší odborné vzdělání/úplné střední vzdělání s maturitou, dobou znalost práce na pC (MS Word, Excel Outlook), pečlivost, spolehlivost a výborné komunikační a organizační schopnosti. Vhodné i pro zájemce bez praxe - možnost získat nové zajímavé zkušenosti v prestižní organizaci. Práce…

Právník/Právnička

(Korunní 98, Praha 10, 10100)

Požadujeme: VŠ vzdělání právnického směru, min. 2 roky praxe, zejména v oblasti pracovněprávní, znalost a praxe v pracovněprávní problematice ve zdravotnictví vítána!

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů