Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí personálního oddělení

referenční číslo: 594a5c05babecf31697790ff | aktuálnost: 15.09.2021

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Hledáme zaměstnance na pozici Vedoucí personálního oddělení.

Náplň práce

Řízení činnosti personálního oddělení a platové účtárny,

analyzování personálních procesů, jejich funkčnosti a přínosu,

stanovení strategie plánování a řízení lidských zdrojů,

tvorba interní dokumentace, výročních zpráv, statistických výkazů,

spolupráce na výběrových řízeních,

budování firemní kultury.

Požadujeme

VŠ vzdělání, praxe v oboru personalistiky podmínkou,

dobrá orientace v zákoníku práce,

komunikační a řídící schopnosti,

analytické myšlení,

samostatnost, flexibilita, loajalita, diskrétnost,

dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Excel),

znalost pracovněprávní problematiky příspěvkových organizací,

znalost práce v programu VEMA výhodou.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění.

Práce na plný pracovní úvazek.

Nástup dle dohody.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Profese: personalista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday