Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotnický záchranář

referenční číslo: 5dd440b0f54fcb78186f097b | aktuálnost: 11.12.2021

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách bez odborného dohledu v souladu s platnou legislativou, provádění zdravotnické části záchranných a likvidačních prací při mimořádných událostech s hromadným postižením osob v rámci IZS. Obsluha a řízení všech kategorií vozidel ZZS v rozsahu svého řidičského oprávnění, plnění zákonné povinnosti celoživotního vzdělávání v souladu s rozvojem oboru a nejnovějšími vědeckými poznatky.

Nabízíme

Zajímavou a náročnou práci ve výjezdových skupinách RZP,

platové zařazení dle nařízení vlády č. 603/2020 Sb. v platném znění,

práce v nepřetržitém provozu.

Požadujeme

Odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotnického záchranáře nebo VŠ/VŠ-bak./VOŠ vzdělání,

odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry – specializovanou způsobilost v oboru sestra pro intenzivní péči a praxi ve výjezdové skupině ZZS nejméně v rozsahu alespoň poloviny týdenní pracovní doby po dobu 5 let v posledních 6 letech (dle zákona č. 96/2004 Sb., § 18, odst. 2) nebo certifikovaný kurz „Ošetřovatelská péče o pacienta v přednemocniční neodkladné péči a operační řízení přednemocniční neodkladné péče“, u absolventů oboru zdravotnický záchranář po roce 2018 roční praxi na urgentním příjmu nebo na jednotce intenzivní péče,

řidičské oprávnění skup C1 a praxe v řízení výhodou, v případě přijetí do pracovního poměru nutnost doplnění ŘP sk. C1 do jednoho roku od nástupu, znalost místopisu Prahy,

komunikační schopnosti a schopnost týmové práce, přesnost, pečlivost, spolehlivost.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: záchranář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení