Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný/á asistent/ka náměstka sekce personální

referenční číslo: 5b164e9dbabecf1f5e2345d9 | aktuálnost: 19.05.2021

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Hledáme pracovníky na administrativní práce v prestižní organizaci.

Náplň práce

Administrativní a organizační podpora náměstka personální sekce,

zpracování a evidence doručené a odesílané korespondence, včetně kontroly, úprav, třídění a ukládání/archivace,

vedení agendy elektronické spisové služby (e-spis) - přijímání a odesílání elektronické pošty včetně datových schránek,

evidence docházky, dovolených, DPN a OČR zaměstnanců ZZS HMP,

zajišťování realizace sociálních programů a odborných agend v působnosti sekce,

zajištění plynulého chodu sekretariátu.

Požadujeme

ÚSV s maturitou,

praxi v administrativě s upřednostněním praxe asistenta/ky - správa agend včetně archivace,

velmi dobrou znalost práce na PC (Word - samostatná tvorba dokumentů, Excel - tvorba tabulek a grafů, Outlook, Internet),

pečlivost, samostatnost a organizační schopnosti,

práce s elektronickou spisovou službou výhodou.

Nabízíme

Práci na plný úvazek nebo možnost zkráceného úvazku.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy