Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka starosty/ky

referenční číslo: 5dc137ee00ff5678867b359e | aktuálnost: 12.07.2023

Městská část Praha 18

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje přijímací řízení na obsazení pracovního místa "asistent/ka starosty/ky". Více na www.praha18.cz. Kontaktní osoba: Hana Klingerová, tel.: 284 028 172.

Náplň práce

  • vyřizování korespondence a administrativních záležitostí starosty;
  • organizace schůzek a přijímání návštěv starosty;
  • zajišťování chodu sekretariátu starosty;
  • evidence smluv a objednávek v GINIS;
  • spolupráce při přípravě zasedání Rady a Zastupitelstva MČ Praha 18.

Požadujeme

požadované vzdělání: min. středoškolské s maturitou

další požadavky:

  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Outlook), GINIS výhodou;
  • organizační a komunikační schopnosti, profesionální vystupování
  • schopnost psaného textu bez gramatických a stylistických chyb;
  • spolehlivost a samostatnost;
  • praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme

  • stabilní práci v platové třídě 9 + osobní ohodnocení;
  • přátelské prostředí;
  • pružná pracovní doba;
  • 2x týdně cvičení na pracovišti;
  • možnost využití 4 denního pracovního týdne 2x do měsíce;
  • příspěvek na stravování;
  • flexipass;
  • multisport karta;
  • 5 týdnů dovolené + 5 Sick Days;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • 2x ročně odměny.

Místo pracoviště: Bechyňská 639, Praha 18, 19900

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday