Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer zakázek/projektant ocelových konstrukcí

referenční číslo: 1593295299 | aktuálnost: 22.09.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, s dlouholetou tradicí v oboru ocelové konstrukce a zámečnické práce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer zakázek/projektant ocelových konstrukcí.

Náplň práce:

  • Tvorba výrobní dokumentace pro výrobu a montáž ocelových konstrukcí
  • Komunikace se zákazníky, kontrola výroby a montáže

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe výhodou, vhodné i pro absolventy
  • Znalost 2D a 3D konstrukčních programů (AutoCAD, Advance Steel, atd.)

Nabízíme:

  • Práci na HPP/IČO
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Služební telefon
  • Místo výkonu: Liberec - Starý Harcov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: projektant, konstruktér, kontrolor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon