Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní konstruktér/ka

referenční číslo: 1590492883 | aktuálnost: 21.07.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, světového lídra ve výrobě vstřikovacích strojů a jejich automatizace, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Strojní konstruktér/ka.
Náplň práce:

  • zpracování konstrukčních podkladů pro výrobu (modely 3D, výkresová dokumentace)
  • technická podpora jednotlivých oddělení (prodej, nákup, dispozice, výroba)
  • tvorba 3D modelů, 2D výkresů, kusovníků
  • zpracování návodů
  • komunikace se zákazníkem
  • spolupráce s konstrukčním oddělením v Rakousku
    Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru (obor strojírenství)
  • základy 3D CAD, NX
  • SAP - výhodou, MS Office
  • praxe v oboru konstrukce - výhodou, možnost i pro šikovného absolventa
  • znalost NJ nebo AJ - úroveň B1
  • časová flexibilita
    Nabízíme:
  • mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou
  • 25 dní dovolené (1 týden na rámec Zákoníku práce)
  • mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou
  • 13. a 14 plat
  • 1x ročně Flexi Pass
  • garantované každoroční navýšení mzdy
  • odměny za věrnost společnosti
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • prémie za hospodářský výsledek firmy
  • dary při životních výročích
  • příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • prémie za doporučení nových kolegů
  • očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • firemní fyzioterapeut
  • svozové autobusy zdarma z Kaplice a Českého Krumlova
  • místo výkonu práce Kaplice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Kaplice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojní inženýr, technik ve strojírenství, konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday