Typ nabídky

Minimální mzda

Technicko-obchodní zástupce pro region Čechy

referenční číslo: 1590485598 | aktuálnost: 10.06.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu již 25 let v oboru inteligentní, automatizované a komfortní sanitární nerezové techniky, hledáme kandidáty na pozici Technicko-obchodní zástupce pro region Čechy.
Náplň práce:

  • zajišťovat, akviziční, obchodní a marketingovou činnost v celém sortimentním rozsahu pro oblast Čechy
  • komunikovat s projektanty, investory, realizačními a obchodními partnery
  • vyhledávat nové obchodní partnery
  • průběžně vytipovávat potenciální zákazníky a kontaktovat se s nimi
  • přejímat a vyhodnocovat poptávky z určené oblasti
  • dle povahy obchodního vztahu odpovídat za přípravu a uzavření smlouvy
  • odpovídat za projednání obchodního případu
  • spolupracovat s ostatními úseky společnosti na realizaci zakázek
    Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz B
  • organizační a prezentační schopnosti, komunikativnost, preciznost
  • schopnost rozšíření spolupráce se stávajícími zákazníky
  • odvahu kontaktovat dosud neznámé, potenciálními, zákazníky
  • Práce s MS Office – Excel, World, Power Point, Outlook
    Výhodou:
  • praxe na podobné pozici
  • zkušenosti se zakázkovou výrobou
  • zkušenosti s projektováním TZB
  • vzdělání technického směru,
    Nabízíme:
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • motivační část mzdy závislé na výkonech
  • zajímavou práce v příjemném kolektivu
  • příspěvek na stravování
  • 3 dny dovolené navíc
  • služební vozidlo
  • místo výkonu práce: home office + cestování po celém svěřeném regionu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Profese: account manager, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování