Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdová/ý účetní - možnost i zkráceného úvazku

referenční číslo: 1590484562 | aktuálnost: 10.06.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro společnost, která svým klientům poskytuje účetní, daňové a další backofficové služby, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Mzdový/á účetní.
Náplň práce:

  • kompletní zpracování mzdové a personální agendy pro stávající klienty
    Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)
  • alespoň 1 rok zkušeností se mzdovou agendou
  • znalost systému Pamica (Pohoda) výhodou
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • spolehlivost
    Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti s rodinnou atmosférou
  • práce na klasickou smlouvu – plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku
  • pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • nástupní plat 30 000 – 35 000 Kč (dle zkušeností), po kompletním zapracování možnost navýšení
  • místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika

Profese: účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita