Typ nabídky

Minimální mzda

Soustružník - Brusič otvorů

referenční číslo: 1589298495 | aktuálnost: 27.05.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá frézováním, soustružením a broušením, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Soustružník - Brusič otvorů
NÁPLŇ PRÁCE:

  • Soustružení na soustruhu SN 40
  • Broušení na brusce 3HS
    POŽADUJEME:
  • Vzdělání SOU
  • Praxe (na pozici, nebo v oboru) ideálně 5 let
  • Schopnost práce v nástrojárně
  • A požadujeme znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost měřidel a měření
  • Práce v přesnostech 0,05 pro soustružení, výroba jemných a trapézových závitů na soustruhu včetně ostření soustruhových nožů
  • Pro broušení přesnost 0,01 a lepení brusných kotoučů
  • Schopnost zvolit správné nástroje vzhledem k jakosti materiálu a výsledné přesnosti pro soustružení i broušení
  • Zodpovědnost zručnost, preciznost a samostatnost
  • Zkušenosti s kusovou výrobou
    NABÍZÍME:
  • Práci na HPP
  • Náborový příspěvek
  • Jednosměnný provoz v nové klimatizované hale
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: obráběč kovů, zámečník, dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování