Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer/ka – bezdrátové a vysílací sítě

referenční číslo: 1585728049 | aktuálnost: 27.05.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která působí v oblasti telekomunikací, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní manažer/ka.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky a rozšiřování spolupráce ve svěřeném segmentu
  • vyhledávání a vytváření nových příležitostí ve svěřeném segmentu
  • tvorba obchodních nabídek
  • prezentace produktů a novinek
  • účast na výstavách a konferencích
  • jednání se zákazníky na obchodní i technické úrovni
  • jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • podpora činnosti obchodního teamu
  • spolupráce v rámci společnosti na plnění projektových cílů
  • reporting
    Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání – technický obor (ideálně elektrotechnického směru)
  • praxe na obchodní pozici v některém z oborů telco/slaboproud (výhodou)
  • dobré vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti
  • AJ na komunikační úrovni (telefonická a e-mailová komunikace)
  • orientace v oblasti bezdrátových sítích (výhodou)
  • orientace na zákazníka a pracovní výsledek
  • pozitivní a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • samostatnost a ochota cestovat
  • schopnost práce v týmu
  • časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B (výjezdy za zákazníky v rámci ČR, příp. Slovenska)
    Nabízíme:
  • zajímavé zaměstnání v prostředí nejnovějších telekomunikačních technologií
  • jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti s více než 25letou historii na trhu v ČR a SR
  • přátelský kolektiv
  • práce na plný úvazek s možností profesního i mzdového růstu
  • možnost seberealizace
  • školení v tuzemsku i v zahraničí
  • mobilní telefon, notebook
  • služební vůz po zkušební době možno i k soukromým účelům
  • výborné platové ohodnocení – fixní částka + odměny
  • kafeterie na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • moderní pracovní prostředí: Praha 4, působnost: celá ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, obchodní zástupce, key account manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení