Typ nabídky

Minimální mzda

HR specialista/ka – náborář/ka

referenční číslo: 1581499285 | aktuálnost: 28.04.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která vytváří stabilní a zdravé zázemí v oblasti právního poradenství, marketingových strategií, účetnictví, IT technologiích, ale i v personalistice, hledáme vhodného kandidáta na pozici HR specialista/ka – náborář/ka.
Náplň práce:

  • Organizace výběrových řízení
  • Plánování a vedení pohovorů
  • Komunikace s uchazeči o zaměstnání
  • Komunikace s kandidáty během celého náborového procesu (telefonický prescreening, domlouvání pohovorů…)
  • Tvorba a zadávání inzerátů na pracovní portály
  • Školení zaměstnanců
  • Zadávání dat do systému a jejich kontrola
  • Pomoc HR týmu s ad hoc úkoly
    Požadujeme:
  • Předchozí zkušenost v oblasti recruitmentu min. 1 rok
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Znalost G - suite prostředí (Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky…)
  • Příjemné vystupování a umět jednat s lidmi
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Schopnost pracovat v týmu
    Nabízíme:
  • Skvělý tým, který vás vždy podrží a poradí vám
  • Zaškolení na recruitment
  • Prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů
  • Možnost pracovního i osobního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení s bonusy
  • Firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
  • Možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oborech, které vás zajímají
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Další benefity jako stravenky, teambuildingy, kartu Multisport, 5 týdnů dovolené, možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Brno - Dolní Heršpice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR

Profese: personalista

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas