Typ nabídky

Minimální mzda

Design manager

referenční číslo: 1430247913 | aktuálnost: 06.02.2020

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá komplexním řešením stavebních projektů pro velké mezinárodní klienty (čerpací stanice, fast-foodové řetězce a další), řízením staveb, komunikací s úřady, zpracováváním dokumentace a další, hledáme vhodné kandidáty na pozici Design manager.
Náplň práce:

  • Rozvoj projekčního oddělení v rámci existující společnosti
  • Vaším úkolem bude vytvářet a modelovat návrhy projektů s našimi stávajícími klienty (dnes především čerpací stanice a průmyslové budovy)
  • Budete se podílet se na rozvoji spolupráce s klienty a budování týmu
    Jaké činnosti by Vás na této pozici čekaly?
  • Budete kontaktním článkem za ČR pro interakce s mezinárodními komunitami BIM
  • Evidence, archivace, analýzy modelů BIM a následný reporting
  • Vytváření šablon Revit pro každý projekt podle standardů BIM (Charter, BEP) poskytnutých klientem nebo centrálním týmem společnosti
  • Navrhování a upravování modelů projektů aplikace Revit Architecture BIM z různých typů souborů (DWG, PDF, Pointcloud z 3D skenování)
  • Vytváření 3D plánů
  • Vytváření Renderů (video, obrázek, virtuální prohlídky), které zvýrazní kvalitu designů (Enscape, 3DS Max)
  • Podpora a udržení informovanosti kolegů a klientů o procedurách BIM
  • Občasné non-BIM projekty, produkování 2D designů v Autocadu
    Požadujeme:
  • VŠ vzdělání Design / Architekt – inženýrství
  • Plynulá čeština a angličtina, francouzština výhodou
  • Designer nebo Engineering, minimálně 3 až 5 let zkušeností v projektech Design a Construction a 2 roky profesionálního používání softwaru Revit nebo podobného BIM modelovacího softwaru
  • Porozumění a zvládání metod a procesů BIM, pokud možno v mezinárodním kontextu (PAS 1192-2), včetně jeho praktické stránky: CDE, IT infrastruktura
  • Být kvalifikovaný a zajímající se o 3D modelování, být schopen modelovat v aplikaci Revit Architecture a pokud možno v aplikaci Revit MEP & Structure
  • Být schopný navrhnout design, ale také se podívat z potřebného nadhledu a sdílet svoje nápady s týmem. Musíte mít skutečný zájem se vyvíjet a být součástí nových projektů.
  • Silné zkušenosti v oblasti stavebních projektů v oblasti nemovitostí a průmyslových staveb
  • Zkušenosti v oblasti projektů čerpacích stanic jsou vítány
    Jaké technické dovednosti byste měli mít?
  • Modelování: Revit, Sketch up
  • Management: Dynamo, Navisworks
  • Zkušenosti se Solibri, BIM Collab výhodou
  • AutoCAD
    Jaké soft skills od Vás očekáváme?
  • Pozice vyžaduje nezávislost, proaktivitu a entuziasmus
  • Skvělé organizační schopnosti, zkušenosti s vedením lidí a nastavením dynamiky týmu
  • Odhodlání růst, koordinace týmů a budování dobrých vniřních i vnějších vztahů
  • Nadšení pro technické inovace a praktické experimenty
    Nabízíme:
  • Odpovídající, zajímavé finanční ohodnocení
  • Telefon, PC
  • Velká možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, možnost kariérního postupu
  • Krátkodobé služební cesty
  • Místo výkonu práce: Praha - Stodůlky

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality, Management

Profese: architekt, project manager, projektant, technický ředitel/manažer, developer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení