Typ nabídky

Minimální mzda

Denní recepční

referenční číslo: 1430080524 | aktuálnost: 06.02.2020

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, českou společnost provozující hotel na Praze 3 a zaměřující se na českou i zahraniční klientelu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Denní recepční.
Náplň práce:

  • Celková administrativa spojená s provozem recepce
  • Check in a check out hostů
  • Vyřizování rezervací emailem i telefonicky
  • Komunikace s hosty a kolegy
    Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyk je výhodou
  • Zkušenost s hotelovým systémem HORES je výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost
  • Vysoká míra zodpovědnosti
    Nabízíme:
  • Práci na HPP
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Individuální plánování směn (10-11 pracovních dnů, zbytek měsíce máte volno)
  • Stabilní práci ve stabilní společnosti s minimální fluktuací
  • Místo výkonu práce Praha Žižkov

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: administrativní pracovník, office manager, recepční, referent, vkládání dat do počítače

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita