Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant interiérů

referenční číslo: 1357195367 | aktuálnost: 18.03.2019

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který se zabývá realizací interiérů obchodních jednotek a specializuje se na interiérové stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektanta interiérů.
Náplň práce:

  • samostatné projektování zejména obchodních prostor
  • vedení projektu na úrovni HIP
  • komunikace s klientem
  • komunikace se subdodávkami
  • komunikace s úřady
  • tvorba projektové dokumentace především ve stupni DSP podle určených harmonogramů a časových priorit
  • komunikace s výrobním oddělením
    Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vzdělání v oboru architektura, pozemní stavby výhodou
  • znalost práce na PC-AutoCAD, MS Office Word a Excell
  • praxe v oboru výhodou
  • časová flexibilita
  • loajalita, samostatnost, rozhodnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • vynikající organizační schopnosti
  • znalost problematiky staveb a odborných profesí
  • schopnost jednání s lidmi a řešení konfliktů
  • příjemné vystupování a schopnost reprezentace firmy
  • znalost angličtiny výhodou
    Nabízíme:
  • moderní pracoviště
  • mladý pracovní kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení
  • nástupní mzda 30.000Kč
  • práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • profesní růst
  • pracovní poměr na HPP/OSVČ
  • firemní telefon
  • multisport kartu
  • místo výkonu práce – Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: projektant, architekt, konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas