Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor výstavby – optické sítě v telekomunikacích

referenční číslo: 1352380345 | aktuálnost: 14.04.2019

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, dynamickou a efektivní společnost orientovanou na progresivní telekomunikační technologie zajišťující kompletní projektovou dokumentaci, hledáme nové kandidáty na pozici Koordinátor výstavby – optické sítě v telekomunikacích.
Náplň práce:

  • Spolupráce s dodavateli
  • Řízení projektové dokumentace
  • Technické vypracovávání projektů a investičních záměrů
  • Kontrola projektové dokumentace
  • Řízení přípravy výstavby a jednání se zástupci dotčených organizací
  • Pravidelná práce v terénu, v lokalitě, kde připravujeme optické sítě pro našeho klienta
    Požadujeme:
  • Částečná zkušenost a znalost projektování či realizace v telekomunikační oblasti
  • Částečná znalost programu Autocad nebo Microstation (čtení)
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Profesionální, příjemné vystupování
  • Samostatná zodpovědná činnost
    Nabízíme:
  • Zázemí stabilní české společnosti, která má dlouhodobé kontrakty na projekci a celkovou výstavbu u klíčových českých investorů
  • Spolupráce na HPP nebo na IČO
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Home Office (dle dohody), sick day (max 5dní v roce)
  • Možnost použití firemního vozidla k soukromím účelům (dle dohody)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nástup: ihned, případně dle dohody
  • Místo výkonu práce: kancelář Praha 4 – Libuš, cestování po ČR

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace

Profese: project manager, projektant, revizní technik, technolog v telekomunikacích, konstruktér, technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova