Typ nabídky

Minimální mzda

Technik - Praha

referenční číslo: 1343585594 | aktuálnost: 02.04.2019

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se orientuje na výrobu a montáž hliníkových a ocelových výplní otvorů a na rekonstrukce stavebních objektů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik – Praha.
Náplň práce:

  • Technická činnost na stavbách
  • Kontrolní činnost a dozor na stavbách
    Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání – stavební obor
  • Řidičský průkaz skup. B
  • Uživatelská znalost práce na PC - MS Office, Autocad
  • Praxe výhodou
    Nabízíme:
  • Pozice je vhodná také pro absolventy
  • Práce na HPP/ŽL/DPP
  • Nástup možný dle dohody
  • Plat: 20 000 – 35 000 Kč
  • Benefity: služební auto, telefon
  • Lokalita pracoviště: Praha a okolí, kanceláře: Praha 10 Záběhlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality, Technika, elektrotechnika

Profese: revizní technik, technik ve stavebnictví, přípravář, rozpočtář/kalkulant, mistr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon