Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník/Obchodnice junior

referenční číslo: 1333794669 | aktuálnost: 18.03.2019

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem telekomunikačních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník/Obchodnice junior.
Náplň práce:

  • vyřizování požadavků zákazníků
  • vytváření nabídek ve spolupráci s kolegy
  • vyřizování objednávek a reklamací zákazníků
  • vytváření pevných vztahů se zákazníky na základě znalosti jejich požadavků
    Požadujeme:
  • životní optimismus a nadšení pro obchod
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického nebo technického směru)
  • zájem o počítačové a telekomunikační sítě
  • chuť komunikovat se zákazníky
  • výhodou je znalost AJ pro občasnou komunikaci s dodavateli ze zahraničí a četbu technických článků
  • znalost práce na PC a MS Office
  • řidičský průkaz skupiny ”B”
    Nabízíme:
  • rozvoj vašich profesionálních dovedností formou řady odborných školení, tak jak poroste vaše odbornost budete úspěšnější, a to se ihned projeví na růstu vaší mzdy
  • pomůžeme vám rozvíjet vaše vize a nápady
  • všechny technické novinky v oboru budete vědět první
  • telefon, notebook
  • stravenky
  • sick day, možnost občasné práce z domova
  • místo výkonu práce: Praha 10 – Záběhlice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Profese: account manager, obchodní zástupce, obchodní asistent, key account manager, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova