Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí - Olomouc

referenční číslo: 1589888619 | aktuálnost: 03.06.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, stavební společnost, která má pobočky a dceřiné společnosti v 19 různých zemích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucího dopravních staveb.
NÁPLŇ PRÁCE:

  • odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
  • koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
  • řízení, organizace a kontrola práce prováděné subdodavatelskými firmami
  • odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO, ISO, ČSN, atd.
    POŽADUJEME:
  • min. středoškolské vzdělání, stavebního směru - výhodou
  • alespoň 2 roky praxe na podobné pozici
  • pečlivost, spolehlivost a komunikativnost
  • aktivní a samostatný přístup k práci
  • ŘP sk. B
    NABÍZÍME:
  • práci na HPP v zázemí prosperující nadnárodní společnosti, která se na českém trhu pohybuje již 30 let
  • dlouhodobý zaměstnanecký vztah a práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • roční prémie
  • notebook, mobilní telefon, osobní automobil
  • možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • pět týdnů dovolené
  • Active pass karta
  • Nástup dle dohody
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Šumperk/Jeseník (oblast působení)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.
Kontakt:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo pracoviště: Olomouc,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Reality

Profese: stavbyvedoucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce