Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatná/ý účetní

referenční číslo: 1589890849 | aktuálnost: 03.07.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, českou investorskou a inženýrskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná/ý účetní
Náplň práce:

  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Účtování účetních operací v rámci účetnictví (provádění účetních zápisů do účetních knih)
  • Provádění pravidelných kontrol v účetnictví
  • Vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s vnitřními (interními) předpisy
  • Spolupráce na sestavení účetních závěrek, s výhledem na samostatné zpracování ročních závěrek
  • Správa a zajištění inventarizace majetku a závazků.
  • Zajišťování fakturace v účetní jednotce
  • Spolupráce s daňovým specialistou při zajišťování agendy daní
  • Příprava podkladů a spolupráce s auditory
  • Organizace a koordinace činností v účtárně
    Požadujeme:
  • Min. SŠ se zaměřením na účetnictví
  • Min. 5 let praxe v účetnictví
    Nabízíme:
  • Osobní profesní růst v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Benefity – roční odměny dle seniority
  • Multisport kartu
  • Lokalita: Praha 6 – Vokovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: účetní, hlavní účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce