Typ nabídky

Minimální mzda

Interní auditor/ka a kontrolor/ka

referenční číslo: 5f84243fc5d5b755523ab112 | aktuálnost: 20.09.2021

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 - Úřad městské části Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici interní auditor/ka a kontrolor/ka.

Náplň práce

Komplexní zajišťování činnosti vnitřního auditu ve smyslu zákona o finanční kontrole.

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, zařazení v platové třídě 11, 3-měsíční zkušební doba, benefity, pravidelná školení. Velmi dobré finanční ohodnocení. Nástup dohodou.

Přihlášku a podrobnosti k výběrovému řízení najdete na našich stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa. Přihlášku s požadovanými doklady zašlete, prosím, do 17.9.2021.

Požadujeme

Požadujeme VŠ vzdělání ekonomického nebo právního směru, vynikající znalost práce na PC, orientace v právním rámci výkonu interního auditu a veřejnosprávní kontroly je výhodou, stejně tak znalost prostředí veřejné správy.

Dále požadujeme vynikající písemný projev a komunikační schopnosti, pečlivost a samostatnost, flexibilitu a schopnost práce v malém týmu.

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: auditor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday