Náš denní chléb je bankovní identita, která klientům umožňuje přístup do digitálního světa banky ke svým financím a dalším informacím. Cílem, který chceme klientům přinést, je co nejpříjemnější, ale zároveň i co nejbezpečnější zážitek v každodenních činnostech v George a dalších aplikacích České spořitelny. Naší nedílnou součástí je i stále více se rozšiřující BANKID, kde poskytujeme možnost využít bankovní identitu i za naší hranicí. Několik zkušených týmů pracuje na rozvoji a vylepšování procesů točících se okolo autentizace a autorizace transakcí, které klienti používají téměř v každé interakci s bankou. I když se přihlášení nebo potvrzení transakce může jevit jako drobný krok, který klient v ideálním případě bere za samozřejmost a dostane ho rychle do jeho cíle, tak tento krok opřít o bezpečné prostředí, které klientům dává absolutní jistoty, vyžaduje komplexní technická řešení, na která se naše squady specializují. Snažíme se klientům přinášet pocit bezpečí, a tím i důvěru v to co děláme.

I vy můžete být součástí naší domény a pomoci tuto důvěru posilovat a přinášet klientům nové a moderní způsoby zabezpečení jejich digitální identity. Budete mít možnost spolupracovat se zkušenými kolegy z různých řemesel (od customer journey expertů, přes analytiky a testery, až po vývojáře a provozní podporu) na komplexních integračních řešení jak business, tak i technického pohledu. Společně s aplikačním architektem se ponoříte do hloubky až k elementárním principům bezpečnostních politik Bankovní IDentity a postavíte nová efektivní řešení.

Pokud jsme Vás zaujali a máte chuť se do této velmi zajímavé, a pro banku i klíčové, oblasti s námi pustit, tak Vás moc rádi uvidíme na společném setkání.

Aplikační analytik/čka Bankovní identity

referenční číslo: 1600777117

Co vás čeká:

  • Budete analyzovat technické aplikační požadavky se zaměřením na bezpečnost klientů v George
  • Budete mít možnost navrhovat technické detaily komplexních řešení procesů autentizace a autorizace klientů
  • Budete spolupracovat se zkušenými kolegy na rozšiřování a vylepšování pravidel přihlašování a potvrzování transakcí a bezpečnostních politik pohybu klienta v digitálním světě
  • Budete nejen tvořit nová řešení, ale i optimalizovat stávající, v systémech točících se okolo autorizace a autentizace klientů
  • Budete mít možnost se podívat pod pokličku práce s bezpečnostními metodami a klientskou identitou v digitálním prostředí
  • Budete důležitým parťákem pro kolegy v našem týmu - ať už pro vývojáře nebo testery, ale i aplikační architekty
  • Budete pracovat v agilním prostředí našeho týmu spadajícího do domény digitální identity klienta

Bez čeho se neobejdete:

  • Máte solidní praxi v aplikační analýze a rádi mluvíte s druhými lidmi
  • Rádi zkoumáte detaily fungování aplikací. Není vám cizí zacházet až na úroveň jednotlivých parametrů v integračních službách a logice aplikací.
  • Máte zkušenosti s autorizačními a autentizačními principy v digitálním prostoru a nejsou rozumíte bezpečnostním protokolům
  • Máte zkušenosti s integračními požadavky a rozumíte principům komunikace mezi systémy. Umíte v nich číst a navrhovat je.
  • I přes velký technický detail, se kterým se budete setkávat, tak si dokážete udržet nadhled nad celým řešením a dokážete žít s požadavkem až do jeho nasazení do produkce
  • Nejsou Vám cizí nástroje jako Enterprise Architekt či Visio a znáte UML nebo BPMN notaci
  • Jste schopný/á vidět vše očima koncového uživatele. Vcítit se do jeho kůže a potřeb.
  • Pokládáte ty správné otázky a ze získaných odpovědí nacházíte řešení daného problému
  • Jste samostatná/ý. Svůj návrh umíte prezentovat, vysvětlit a obhájit. Ale zároveň jste i týmový hráč a otevřená/ý názorům dalších členů týmu
  • Umíte vytvořit popis, kterému bude rozumět člověk z businessu, ale také dokumentaci, která poslouží kolegům v týmu a vývojářům
  • Aktivně se zajímáte o oblasti technologických a finančních novinek a jste ochotná/ý se rozvíjet a mít přesah i do dalších rolí (např. testování

U nás získáte:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou•    zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

    Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: tester

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita