Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Redaktor/ka pro Expres.cz

(referenční číslo: 1315854893)


Baví Vás sledovat dění ve společnosti doma i v zahraničí?
Chcete tuto svoji aktivitu povýšit na i na svou aktivitu pracovní?
Ovládáte angličtinu nebo jiný světový jazyk?
V tom případě čtete nabídku právě pro Vás.

Co a jak dále?

  • Zkušenosti a délka praxe v oboru pro nás nejsou to nejdůležitější. Hlavně nás zajímá, zda jste „psavec“ a umíte společenské dění glosovat netradičně, s nadhledem a přesto výstižně.
  • To si nejlépe ověříme prakticky – napište prosím článek na současné společenské dění, můžete si vybrat ze šoubyznysu nebo domácí i zahraniční politiky. Při tvorbě máte volnou ruku, potěší nás ale, pokud zvolíte formu glosy k vybrané události. Svůj článek, prosím, přiložte jako přílohu k odpovědi a zašlete přes odpovědní formulář. Článek prosím neopomeňte, je to klíčové pro další postup.


Čeká Vás u nás:

  • Fajn kolektiv, všichni Vám rádi pomohou se co nejrychleji zorientovat.
  • Zázemí velkého vydavatelství.
  • Práci ve skvěle dostupné lokalitě metra B – Anděl, kde v okolí najdete vše potřebné.
  • Balíček benefitů tradičních (stravenky, týden dovolené navíc, penzijní připojištění) i méně tradičních jako jsou třeba hodiny jógy přímo v budově a mnoho dalšího.Těšíme se na Vaše články podle zadání uvedeného výše, poslání článku je podmínkou dalšího postupu. Těšíme se na další spolupráci :)

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Grafika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce