Typ nabídky

Minimální mzda

Regulatory affairs coordinator, až 50.000 Kč

referenční číslo: 13-13-382841/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenost z registračního oddělení? Mluvíte anglicky? Zajímá Vás farmacie? Jestli ano, pošlete nám svůj životopis!
Na pozici REGULATORY AFFAIRS COORDINATOR budete mít na starosti:

  • Udržování stávajícího produktového portfolia uváděného na trh v rozvíjejících se zemích v souladu s příslušnými regulačními požadavky
  • Přispívat k rozvoji regulačního nástroje, aktualizovat, udržovat, ověřovat a sledovat data ve stávajících databázových systémech
  • Poskytovat podporu Regulatory lead s regulačními požadavky od interního a externího partnera
  • Působit jako kontaktní místo a koordinovat diskuse s funkcemi GRA a externím partnerem
  • Následná diskuse s regiony, identifikace případných problémů a návrh řešení
  • Zápisy ze setkání a následné úkoly

Nástup: ihned
Mzda: 45 - 50 000 Kč dle zkušeností
Smlouva: nástup co nejdříve, do 31.12.2022
Lokalita: Praha 6

Požadujeme

  • Vzdělání s farmaceutickým, chemickým nebo medicínským zaměřením
  • Zkušenosti s regulačními záležitostmi jsou nutností
  • Znalost regulačních procedur v rámci EU
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Samostatný a pečlivý kandidát

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * 3 dny sick day * plně hrazené stravenky * systém cafeterie 10000 bodů na rok * příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování