Typ nabídky

Minimální mzda

Specialist - SAP vývojář

referenční číslo: 5-18-381530/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

HLEDÁ SE SAP SPECIALIST!
Máte zkušenosti s vývojem a implemetací softwaru SAP?
Pojmy SAP EDI a ABAP pro Vás nejsou neznámá slova?
Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ANO a ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!
Co Vás na této pozici čeká?

  • zodpovědnost za chod systému SAP
  • analýza problémů aplikací a programů SAP
  • vývoj a optimalizace procesů v SAP
  • vývoj a implementace požadavků v SAP pomocí programování v ABAP
  • zajištění a podpora provozu elektronické výměny dat (EDI)
  • podpora pro uživatele SAP
  • příprava technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor IT výhodou)
  • AJ na komunikativní úrovni (B1 - B2)
  • praxe na obdobné pozici v oboru IT min. 2 roky
  • znalost ABAP/ABAP OO
  • znalost SAP EDI
  • výhodou znalost SAP S/4 - IBM Sterling Integrator
  • ochota zapojení do pohotovostní služby (týden jednou za 2 měsíce)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Benefity: * pravidelná možnost využívat možnosti home office * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní doba * dotované závodní stravování * propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center) Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 50 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby