Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výrobní linky

referenční číslo: 5-10-382863/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

HLEDÁ VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY!
Máte zkušenosti s vedením lidíu a nevadí Vám práce na směny?
Pokud jste si na tyto otázky odpověděli ANO a ANO, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!
Co Vás na této pozici čeká?

  • řídí a koordinuje práci operátorů a jumperů výrobní linky, zajišťuje její plynulý chod
  • vede požadovanou dokumentaci výrobního procesu dle stanovených předpisů a norem jakosti
  • provádí požadované záznamy a sběr dat o výrobě a kvalitě výroby
  • navrhuje a zodpovídá za realizaci nápravných opatření, kontinuální zlepšování, aktivně se - podílí na zavádění změn v procesu
  • provádí kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/ÚSO technického směru výhodou
  • praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • práce na PC
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s řízením lidí
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý den)
  • pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Benefity: * pravidelná možnost využívat možnosti home office * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní doba * dotované závodní stravování * propracovaný systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center) Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 29 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup