Typ nabídky

Minimální mzda

Frontend Vývojář | možnost práce i remote

referenční číslo: 16-16-382826/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chceš se podílet na vývoji mobilních i webových aplikací v rámci úspěšné české společnosti? Máš chuť se angažovat v nových projektech, na kterých naše společnost pracuje?
Zkušenosti s prací v React se počítají! Ale angličtina nebo znalost jiných technologií budou tvojí výhodou.
Pokud ti více vyhovuje práce z domu, tak jsme tvojí ideální volbou. Ale naše zbrusu nové kanceláře také představují příjemné pracovní prostředí, kde ti budou dělat společnost kolegové-sympaťáci z IT oblasti.
Připoj se k našemu týmu a pošli nám svůj životopis!

Požadujeme

  • předchozí zkušenost s prací v React
  • znalost technologií JavaScript nebo TypeScript
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • chuť se dále rozvíjet a vzdělávat se v oboru

Nabízíme

Benefity: * možnost neomezené práce z domu * možnost pracovat na IČO nebo na HPP * flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * pracovní zařízení dle vlastních preferencí * přátelský kolektiv zkušených ajťáků * školení, kurzy, konference Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie