Typ nabídky

Minimální mzda

Měrový technik

referenční číslo: 11-10-382866/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Chceš uplatnit své zkušenosti a stát se měrovým technikem?
Ideální čas na změnu! Právě obsazuji pozici MĚROVÉHO TECHNIKA!
Vaší náplní práce bude:

  • provádění auditů, kontrol, testů, měření, analýz a vzorkování
  • programování a nastavování měřících zařízení
  • správa měřidel
  • přímý dohled zajišťování kvality procesů a produktů

Požadujeme

  • znalost technických výkresů
  • zkušenosti s programováním a používáním měřících zařízení (drsnoměr atd.) a metrologie (výhodou)
  • znalost používání a programování 3D Hexagon – software PC DMIS
  • zkušenosti s programem Microsoft Power BI výhodou
  • AJ výhodou

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba * dotované obědy, Cafeterie * pravidelný měsíční příspěvek * příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění * jazyková výuka, externí školení * výkonnostní bonus Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup