Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotní sestra

referenční číslo: CAB-35649-77447 | aktuálnost: 11.07.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

- výkon zdravotní, ošetřovatelské, rehabilitační a výchovné péče o osoby s mentálním a přidruženým tělesným postižením
- pracoviště Dolní Hejčínská 28, Olomouc (Domov pro osoby se zdravotním postižením Petrklíč, Týdenní stacionář Petrklíč, Denní stacionář Slunovrat)
- nepřetržitý provoz, dvanáctihodinové směny (zpravidla 6.30–18.30 hod., resp. 18.30–6.30 hod.)
- předpokládaný nástup: 1. 8. 2019, příp. dle dohody

Požadujeme

- střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou v oboru všeobecná sestra
- flexibilitu, odpovědnost, komunikační schopnosti, kreativitu, empatii, asertivitu
- zdravotní stav umožňující práci s lidmi s omezením pohybu
- schopnost sebevzdělávání a týmové práce
- profesionální přístup k práci
- znalost práce s počítačem, administrativní a organizační dovednosti
- bezúhonnost

Nabízíme

- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- stabilní zaměstnání s ohodnocením dle platné legislativy (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; hrubá mzda cca 33 500 až 40 000 Kč/měs. dle délky praxe)
- možnost seberealizace a profesního růstu
- pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
Zájemci doručí e-mailem na adresu: sona.pospisilova@klic-css.cz (preferováno)
nebo poštou či osobně na adresu: Klíč – centrum sociálních služeb, p. o., Dolní Hejčínská 28, 779 00 Olomouc
- přihlášku do výběrového řízení (stručně, volnou formou)
- strukturovaný profesní životopis (s uvedením telefonního čísla, poštovní a e-mailové adresy)
- doklady o dosaženém vzdělání
- případné reference
- souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení
do 18. 6. 2019.
Výběrové řízení (individuální osobní pohovory) bude probíhat ve čtvrtek 20. 6. 2019 dopoledne.

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie