Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář

referenční číslo: B-2019-10170/02-77212 | aktuálnost: 07.06.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

- Pracovat budete ve směnném provozu,
- čeká Vás samostatná práce na svěřeném úseku včetně práce v noci,
- hledáme člověka ochotného se učit novým věcem,
- uvítáme, pokud rozumíte problematice frekvenčních měničů.

Požadujeme

- Nutností je vyučení v oboru elektro,
- pro vykonávání pozice je potřeba mít platné zkoušky dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6, nad 1000 V,
- bude se Vám hodit alespoň tříletá praxe,
- bez řidičského průkazu skupiny B to nepůjde.

Nabízíme

- každoroční valorizaci mzdy,
- všem zaměstnancům čtvrtletně vyplácíme odměny vztahující se k hospodářskému výsledku společnosti,
- ročně si u nás užijete šest týdnů dovolené,
- přispějeme Vám na penzijní připojištění,
- a také na stravování ve vlastní jídelně (stravování se nachází přímo v areálu společnosti),
- můžete využít zvýhodněného telefonního tarifu a telefonovat i surfovat levněji
- nadstandardní zdravotní a preventivní programy
- příspěvky na kulturní a sportovní činnost
- vážíme si zaměstnanců, kteří pomáhají druhým, proto odměňujeme bezpříspěvkové dárce krve.
Benefity, které ocení především rodiče
- Organizujeme cenově zvýhodněné letní pobyty u moře a zimní lyžařské kurzy,
- organizujeme a přispíváme na letní tábory se zkušenými vedoucími,
- dětem přispíváme na zdravotní a rehabilitační pobyty.

Region: Zlínský kraj

Obor: Energetika