Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel/ka

referenční číslo: B-2019-05553/01-76946 | aktuálnost: 03.04.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Ředitel/ka

Náplň práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA
Základní umělecké školy Rudolfa Firkušného Napajedla, IČO 46311131 Plavecké školy Uherské Hradiště, IČO 48489573 Gymnázia Jana Pivečky a Střední odborné školy Slavičín, IČO 46276327

Požadujeme

Předpokládaný nástup na pracovní místo ředitele/ředitelky Plavecké školy Uherské Hradiště: 1. srpna 2019 Předpokládaný nástup na pracovní místo ředitele/ředitelky Základní umělecké školy Rudolfa Firkušného Napajedla: 25. srpna 2019 Uzávěrka přihlášek: do pondělí 1. dubna 2019 do 15.00 hodin Celý text vyhlášení najdete na Úřední desce Zlínského kraje na www.kr-zlinsky.cz nebo na portále www.zkola.cz v sekci Volná pracovní místa ve školství. Přihlášku včetně všech příloh doručte na adresu: Zlínský kraj Odbor školství, mládeže a sportu třída Tomáše Bati 21 761 90 Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport