Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby

referenční číslo: B-2019-02591/01-76801 | aktuálnost: 03.03.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

DUKOL Ostrava,s.r.o. je lídrem na trhu a přední výrobce formaldehydu, močovino formaldehydových lepidel, které jsou dále používány na výrobu velkoplošných materiálů na bázi dřeva. Klademe důraz na rychlé rozhodování, efektivitu nákladů, využití moderních technologií a celosvětový rozvoj se zaměřením na výkon.
V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucí výroby.
Pracovní náplň:
řízení výroby formaldehydu a močovinoformaldehydových pryskyřic v plně automatizovaném závodu, organizace a inovace technologických procesů, dodržování výrobních procesů a kontrola jejich správnosti.
Dodržování standardů pracoviště. Zajišťování výroby určeného sortimentu ve stanoveném množství a kvalitě. Řízení a kontrola činnosti údržby. Řízení a kontrola investic.

Požadujeme

Požadujeme:
ukončené vysokoškolské vzdělání (chemická technologie), znalost anglického jazyka, dobrá zdravotní kondice, zodpovědný přístup k práci, iniciativa, spolehlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

Nabízíme:
práce v dynamicky rostoucí společnosti s pevnou pozicí na trhu, možnost získání zkušenosti, zvýšení kvalifikace, profesní rozvoj, stabilní pracovní podmínky, ohodnocení odpovídající kvalifikaci a kvalitě odvedené práce

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl