Typ nabídky

Minimální mzda

Vrchní sestra Hematologicko – onkologického oddělení

referenční číslo: B-2019-02571/03-76812 | aktuálnost: 28.02.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

všeobecná sestra dle § 5 zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru ošetřovatelství nebo všeobecná sestra
získaná specializovaná způsobilost v oboru intenzivní péče podmínkou
minimálně 5 let praxe v daném oboru a předchozí praxe ve vedoucí pozici NELZP v rozsahu minimálně 3 let podmínkou
výborné organizační, jazykové a prezentační předpoklady, výborná znalost práce na PC
morální a trestní bezúhonnost
vypracovaná koncepce vedení NELZP v daném oboru v rozsahu 2 stran formátu A4

Požadujeme

vrchní sestra Hematologicko – onkologického oddělení

Nabízíme

Region: Plzeňský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie