Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí zdravotní laborant/ka Oddělení imunochemické diagnostiky

referenční číslo: B-2019-02571/01-76811 | aktuálnost: 28.02.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

vedoucí zdravotní laborant/ka Oddělení imunochemické diagnostiky

Požadujeme

zdravotní laborant dle § 9 zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant
získaná specializovaná způsobilost v oboru hematologie a transfuzní služba podmínkou
specializovaná způsobilost pro nukleární medicínu
minimálně 5 let praxe v daném oboru
výborné organizační, jazykové a prezentační předpoklady
výborná znalost práce na PC
morální a trestní bezúhonnost
vypracovaná koncepce vedení NELZP v daném oboru v rozsahu 2 stran formátu A4

Nabízíme

Region: Plzeňský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie