Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - senior

referenční číslo: B-2019-02385/01-76803 | aktuálnost: 28.02.2019

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

Požadujeme

Požadujeme: střední nebo vysokou školu – obor strojírenství, znalost anglického nebo německého jazyka, technické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů,
ochotu se dále vzdělávat, flexibilitu a zodpovědnost,
řidičský průkaz B

Nabízíme

Nabízíme: výhodné finanční ohodnocení, zajímavou práci v perspektivní firmě, kariérní růst, moderní technologie, další profesní a jazykový rozvoj, závodní stravování, další benefity, ubytování, bytová výstavba, vlastní zdravotní středisko, zázemí stabilní firmy. Firma vítá na dané profese muže i ženy. Kontakt: AGROSTROJ Pelhřimov, a.s., Miloslav Kubíska, vedoucí personálního úseku, U Nádraží 1967, 393 01 Pelhřimov nebo e mail - miloslav.kubiska@agrostroj.cz
Bližší informace na telefonu 565 360 208, 728 871 118
Dagmar Norková, personalista – 565 360 280, 604 225 735

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství