Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník pokládkové čety (m/ž)

referenční číslo: B-2018-02117/02-74188 | aktuálnost: 22.02.2018

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

• manuální práce v dopravním stavitelství
• kumulovaná práce dělníka pokládkové čety a strojníka
(finišerista, lištař) dle potřeb na realizovaných zakázkách
• práce dle pokynů nadřízeného pracovníka
• místo výkonu práce: Olomoucko
Kontakt: STRABAG a.s., Ing. Eva Ochmanová, Holická 29, 771 49 Olomouc, tel. +420 585 206 610
Mail: eva.ochmanova@strabag.com • Pracovní pozice je také zveřejněná na: www.strabag.cz/ Kariéra – Burza práce

Požadujeme

• vzdělání střední odborné s výučním listem
• řidičský průkaz sk. B
• strojnický průkaz výhodou
• ochota učit se novým věcem
• časová a místní flexibilita
• zodpovědnost, výkonnost, spolehlivost
• schopnost spolupráce
• český nebo slovenský jazyk plynule

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti, dobré mzdové ohodnocení, přátelské prostředí, týden dovolené navíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika